HAKKIMIZDA

Hakkımızda


2015 yılında faaliyete geçen REFMEK, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerinde yüksek teknoloji ürünlerin temin edilmesiyle birlikte, müşterilerine proje desteği de sunmaktadır. Geçen kısa süre içerisinde genç ve dinamik ekibiyle, Türkiye'nin önde gelen projelerinde yer alan REFMEK, mekanik ekipmanlarla ilgili ürün tedariği üzerine yenilikçi ve memnuniyet garantili hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. 


Önceliklerini, kullanıcıların gereksinimlerine göre en doğru çözümü sunan hizmet ve kaliteli ürünü sağlamak olarak belirleyen REFMEK, tüm projelendirmelerinde sonuçların çevreye olan etkisini değerlendirmektedir. Doğaya olan duyarlılık öncelikli prensiplerindendir. 


Karşılıklı fayda sağlamaya dayalı iş anlayışıyla, tüm klimatizasyon işini üstlendiği tarihi bina ve mekan projelerinde, öncelikle renovasyon sürecini uzman ekibiyle değerlendirmektedir. Ardından mekanın geçmişten gelen yapısını koruyarak günümüz ihtiyaçlarına uygun ısıtma, soğutma ve havalandırma konusunda gelişmiş mühendislik çözümleri sunarak, süreci sorunsuz tamamlamayı garanti etmektedir.  


“Doğru işi, doğru şekilde yapma” hedefiyle iş ortaklarına karşılıklı güven, dürüstlük ve sorunsuz çözüm garantisi sunan REFMEK, her geçen gün büyüyen kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.